Oled siin: Avaleht
Pühapäev, 24 Sept 2017
Saada link Prindi PDF

eset_logo_svg.png

 

Pakume ESET viiruse- ja nuhkvaratõrje rakendusi nii koju, väikekontorile kui ka suuremale ettevõttele.

 

Koju ning väikekontorile (tööjaamade arv alla 10, ilma keskhalduseta) soovitame:

ESET Smart Security

Kõik-ühes Interneti-turbelahendus koos uue vargusetõrje funktsionaalsusega katmaks ründevektorite täit diapasooni ja pakkumaks kaitset seadme kaotuse eest.

Loe lisaks

 

ESET NOD32 Antivirus

Kiire ja jõuline viirusetõrjetarkvara koos nuhkvaratõrje ja õngevõtmistõrje funktsionaalsustega igat tüüpi onlain- ja offlainohtude kõrvaldamiseks.

Loe lisaks

 

Suuremale ettevõttele on sobilik:

 

ESET Endpoint Security

Kõik ühes turvatarkvara lahendus ettevõtte tööjaamadele, mis ühendab endas kahe-suunalist tulemüüri, veebikontrolli ja kaughalduse tööriista.

Vaata lisaks

 

ESET Endpoint Antivirus

Viirusetõrje ja nuhkvaratõrjega kaitse võimaldab kasutada pilvepõhist skanneerimist, eemaldatava meedia kontrolli ja kaughalduse moodulit.

Vaata lisaks

 

Samuti on olemas rakendused Windows'i baasil arvutite kõrval ka Mac'i ja Linux'i kasutajatele ning Android'i ja Symbian'i põhistele telefonidele.

Suuremad ettevõtted leiavad tootevalikust kaitse ka faili- ja e-posti serveritele ning palju muud. Lisainfot toodete kohta leiab siit.

Personaalse pakkumise saamiseks helista 6888 128 või saada e-kiri See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.