Pilveteenused

 

Pilveteenused on meie igapäevaelu loomulik osa - enamus meist kasutab e-posti, internetipanka, Skype, Dropbox, Google Drive, Facebooki jt sarnaseid teenuseid. Pilveteenus tähendab, et sinu andmeid ja rakendust mida kasutad hoitakse internetis teenusepakkuja serveris.

Pilveteenused aitavad säästa sinu raha ja annavad liikumisvabaduse - sa ei pea tegema investeeringuid kiiresti vananevasse tehnoloogiasse ning ostma suurel hulgal riist- ja tarkvara. Sinu seadmetes on kasutusel alati kõige uuem tarkvara. Sul on võimalik tööd teha mugavalt nii kodus, kontoris, kui liikvel olles. Sa saad jagada oma faile, vastata mailidele ja korraldada meeskonnatööd arvutist kui nutiseadmetest, sõltumata asukohast ja kellaajast - tingimusel, et sul on internetiühendus. 

 

Pilveteenuseid saad hakata kasutama peaaegu koheselt - meie spetsialistid vaatavad kõigepealt üle sinu ja sinu ettevõtte vajadused ning aitavad valida sulle kõige sobilikumad pilveteenused, seega ei pea sa muretsema seadistamise pärast ja saad kindel olla, et maksad selle eest mida ka reaalselt kasutad. 

Pilveteenused on turvalisemad kui sinu riistvara - kvaliteetsel teenusepakkujal on tiim spetsialistidest, kes igapäevaselt otsivad turvaauke ja võimalusi kuidas teenust veelgi turvalisemaks muuta. Erinevalt töö -ja eraarvutitest on pilveteenustes pahavara levik sisuliselt takistatud. Sinu andmeid hoitakse mitmes serverikeskuses krüpteeritud kujul, mistõttu on neid pea võimatu varastada. Kõik serverikeskused on 24/7 valvatud ja ligi pääsevad ainult selleks volitatud isikud. Lisaks varundatakse sinu andmed automaatselt, mis juhusliku kustutamise korral teeb taastamise protsessi kiireks ja lihtsaks.

 

 

Office 365

Microsoft Office 365 pilvelahendus võimaldab kasutada litsentsi alusel kõiki tuntud kontoritöö programme (Word, Excel, Outlook, Powerpoint) koos uuemate meeskonnatööd lihtsustavate lahendustega. Jaga oma soovitud faile, kasuta kuni 1TB ruumi nende hoidmiseks ja naudi 50GB e-posti.

Kodulehe majutus

Sobib ideaalselt majutamaks enda või ettevõtte e-posti aadresse, kodulehte, blogi, e-poodi, foorumit, galeriid või mõnda muud veebilahendust.